Keşan'da Doğalgazın Güvenilir Adresi
Çalışma Saatleri : 08-30 ~ 18:30 - Pazar Hariç

Hakkımızda

Onur Makina ve Kazan Sanayii; 2012 yılının hemen başında Keşan’da faaliyete başlamıştır. Elle yüklemeli yüksek verimli kalorifer kazanları, stokerli tam otomatik kat kalorifer kazanları, stokerli tam otomatik merkezi sistem kazanları, çeltik kurutmada kullanılan tam otomatik çeltik kurutma kazanları üretimi yapmaktadır.

30 yılın üzerindeki tecrübemizle; Edirne (Keşan, İpsala, Uzunköprü, Enez, Havsa), Tekirdağ (Malkara, Hayrabolu, Şarköy), Çanakkale (Gelibolu) ve Kırklareli dahil tüm Trakya’ya hizmet vermekteyiz.

Bölgemizde genellikle katı yakıtlar kullanılmaktadır.Katı yakıt kullanımı nedeniyle yoğun bir hava kirliliği söz konusudur.Firmamız bunu göz önünde bulundurarak daha yaşanılabilir çevre ve daha iyi hava kalitesi için katı yakıt kullanılmasından doğan hava kirliliğinin azaltılmasına yönelik olarak KURUM TUTUCU ve GAZ YIKAYICILI BACA FİLTRELERİ üretimi ve bu filtrelerin montaj işlerini de yapmaktadır.

Üretime başladığımız andan itibaren yürürlükteki kalite standartlarına uygun üretim yapmaktayız. İmalatını yaptığımız mamullerimizin yürürlükteki standartlara uygunluğu; müracaat ettiğimiz uluslararası akredite belgesi almış bağımsız denetleme firmaları tarafından yapılan kontrol ve denetimler sonunda Firmamız KATI,SIVI,GAZ YAKITLI KAZAN TANK İMALATI konusunda ISO 9001:2008 Belgesi,KATI YAKITLI KAZAN BESLEME SİSTEMLERİ-STOKER İMALATI ile ELLE YÜKLEMELİ YARIM SİLİNDİRİK,KATI YAKITLI SICAK SU KAZANLARI konusunda CE Belgesi almaya hak kazanmıştır.Bölgemizde bu iki belgeye sahip nadir firmalardan biri olmanın gururunu yaşamaktayız.

Keşan’da hava kirliliğinin önlenmesine yönelik halkımızın kullanımına sunulan  DOĞALGAZ TESİSATI ile ilgili gerekli altyapıyı oluşturarak bu konuda da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Mevcut kalorifer tesisatı ve kazan dairenizin MERKEZİ VE BİREYSEL DOĞALGAZ TESİSATINA dönüşümü ile alakalı konusunda uzman teknik ekibimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Firmamız her türlü yeni doğal gaz iç tesisat veya tesisat tadilatlarınız için GAZDAŞ tarafından 341 numaralı ‘İç Tesisat ve Servis Hatları Sertifikası’ kapsamında yetkili kılınmıştır.

Fabrikamıza ek olarak bizlere daha kolay ulaşabilmeniz için firmamız; Yukarı Zaferiye Mahallesi, Paşayiğit Caddesi Terziler Sitesi, D:1 Keşan adresindeki İRTİBAT BÜROSU’NDA hizmet vermeye başlamıştır.